آگهی در سایت

سایت نصور یک پروژه ی بلندمدت برای ایجاد یک بانک اطلاعاتی ارزشمند و قابل استناد در زمینه ی آرشیو مقاله است. در حال حاضر سرفصل های کاری سایت در قالب ۴ مجله تخصصی و یک مجله ی عمومی می باشد و تامین محتوا از طریق نویسندگان معتبر و شناخته شده و همچنین منابع مستند و علمی انجام می شود.
به یقین گرداندن چنین سایتی که نیاز به دقت و سواد روزآمد برای انتخاب و ویرایش مقاله دارد کاری سخت و زمانبر است. همچنین تامین منابع مالی برای حفظ و نگهداری سرور و تصحیح ایرادات فنی آن ایجاب می کند که یک منبع مالی مستقل یاریگر گرانندگان سایت باشد.
گرفتن آگهی برای سایت، نباید بعنوان یک مساله ی تجاری و تصور کسب درآمد از طریق فرهنگ و اندیشه تلقی شود؛ چرا که تاریخچه ی سایت نصور و هدفهای بنیادین آن از طراحی و پیاده سازی چنین پروژه ی ارزشمندی، چیزی جز کمک به گسترش محتوای مفید در وب فارسی نیست.
شما که یک فعالیت درآمدزا دارید و به نحوی به حوزه ی اندیشه و مخاطبانش علاقمندید، می توانید با سفارش آگهی در سایت نصور، فعالیت خود و کالایتان را به دوستداران فرهنگ و اندیشه بشناسانید.
ما هیچگونه نیازی به بزرگنمایی و اغراق در تعداد بازدیدکنندگانمان نداریم و شما می توانید از طریق سایت الکسا، معتبرترین سیستم آنالیز جهانی نمودار پیشرفت سایت نصور را مشاهده کنید.
برای دریافت تعرفه های پیشنهادی ما با ایمیل info@nasour.net تماس بگیرید.
با احترام
نصور نقی پور

انتشار مقاله از سایت نصور در رسانه های دیگر بدون لینک منبع روا نیست.